• Prezentare membri! Posteaza aici!
  • Lista temelor

Cele mai noi teme
  • Parteneriat!

Aliaza-te cu noi!
  • Ajutor!Cum fac asta?

Oferim suport gratuit!
  • AcasaAcasa  AcasaAcasa  FAQFAQ  Contact  InregistrareInregistrare  Conectare  

Bine v-am (te-am) găsit

Inapoi Inainte  Mergi jos! 
    AutorMesaj
    Mica

Rank:
    Data de inscriere : 03/02/2016
    Varsta : 91
    Localizare : Craiova
    MesajSubiect: Bine v-am (te-am) găsit   Mier Feb 03, 2016 11:44 am

Bine v-am găsit, sau bine te-am găsit, că nu ştiu câţi admini sunteţi. De aceea, dacă vreţi să ne cunoaştem, poate ar fi bine să începeţi mai întâi voi să ziceţi câte ceva Smile

Am aflat despre acest forum de pe site-ul pefelie.net (Mihai ştie, hehe) şi m-am bucurat de iniţiativă. În salutul de "bun venit" spuneţi că sunteţi o comunitate pentru cei tineri - neîncadrându-mă la "cei tineri", consider că fac parte din cei "şi nu numai" Very Happy

Deocamdată atât despre mine.

Îi salut cu bucurie şi pe ceilalţi membri şi vă doresc să fiţi cât mai mulţi şi să aveţi bucurii, subiecte bune şi multă "mişcare"!
    Mergi sus! Mergi jos!

MihaiM

Rank: Admin
    Data de inscriere : 04/04/2015
    Varsta : 22
    Localizare : Bucuresti
    MesajSubiect: Re: Bine v-am (te-am) găsit   Joi Feb 04, 2016 12:11 am

Bine ai venit Mica. Momentan, dupa cum bine sti, sunt doar eu in incercarea mea de a face ceva frumos aici. Forumul este creat atat pentru tineri, cat si pentru ceilalti mai putin tineri. Dupa parerea mea, tanar este atat timp ca te simti astfel. Iti urez un calduros bun venit, si sper sa pot sa aduc lume multa aici. Dar, este un inceput si faptul ca ai venit tu Very Happy .Ma bucur mult. Sper sa te simti bine aici Smile
    Mergi sus! Mergi jos!
         http://putindarbun.dialog.tv   

Bine v-am (te-am) găsit
    Inapoi Inainte Mergi sus! 
    Pagina 1 din 1
     Subiecte similare
    -
    » caut scripter samp bun pe mod roleplay il platesc bine add id de mess: c.enjoyz

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum